Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2024   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Co zrobić, jeśli lekarz orzecznik ZUS nie przyzna nam prawa do renty?

Data publikacji: 2018-09-10, Data modyfikacji: 2018-09-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Stan naszego zdrowia nie pozwala nam na powrót do pracy. Kończą się 182 dni okresu zasiłkowego (a jeżeli niezdolność do pracy została spowodowana gruźlicą lub występuje w trakcie ciąży - 270 dni) i lekarz podpowiada nam, abyśmy wystąpili do ZUS-u z wnioskiem o rentę z tytułu niezdolności do pracy. Gdy trafimy na badanie, lekarz orzecznik ustosunkuje się nie tylko do naszego wniosku o rentę, lecz również rozpatrzy prawo do świadczenia rehabilitacyjnego.

Pełna treść wiadomości na: gazetaolsztynska.pl/536207,Co-zrobic-jesli-lekarz-orzecznik-ZUS-nie-przyzna-nam-prawa-do-renty.html
ostroda.wm.pl, Źródło artykułu: ostroda.wm.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
ostródzki

Powiat ostródzki - siedzibą jest Ostróda. Znajduje się w części zachodniej województwa warmińsko-mazurskiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Sąsiaduje z 6 innymi powiatami: lidzbarskim, olsztyńskim, nidzickim, działdowskim, iławskim i sztumskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Miłomłyn, Morąg, Miłakowo, Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Ostróda.

Na terenie gminy Grunwald znajduje się pole słynnej bitwy z Krzyżakami, która miała miejsce w 1410 roku. Życie mieszkańcom i turystą umilają widoki widoczne z rejsu po Kanale Ostróda-Elbląg. Urządzenia hydrotechniczne stanowią wyjątkowy zabytek nie tylko w skali Polski, ale i świata. Rzeźbę terenu ziem wchodzących w skład powiatu ukształtowały lodowce sprzed ponad 20 tys. lat.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola