Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ćwiczenia sztabowe policji POLICJA KPP OSTRÓDA

 
ĆWICZENIA SZTABOWE OSTRÓDZKICH POLICJANTÓW Napad w budynku Starostwa Powiatowego w Ostródzie, kradzież pieniędzy, próba ucieczki sprawców- to tylko część założeń z którymi zmierzyć musieli się ostródzcy policjanci podczas ćwiczeń sztabowych zorganizowanych w miniony piątek. Podstawowym celem ćwiczeń sztabowych jest doskonalenie umiejętności policjantów w trudnych i dynamicznych sytuacjach. W miniony piątek (07.12.2018) dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie otrzymał zgłoszenie o napadzie w Starostwie Powiatowym w Ostródzie. Według zgłoszenia byli to zamaskowani mężczyźni. Grożąc pracownikom niebezpiecznym narzędziem ukradli pieniądze i uciekli na parking do zaparkowanego ciemnego hyundaia. Na szczęście to tylko założenie ćwiczeń. Policjanci po otrzymaniu tych informacji mieli za zadanie podjąć interwencję. Nie było gotowego scenariusza, funkcjonariusze musieli działać "na gorąco" opierając się na swojej wiedzy, doświadczeniu oraz współpracy. Sprawcy zostali zatrzymani na parkingu starostwa. Po obezwładnieniu ich policjanci przeszli do wykonywania czynności takich jak kontrola osobista czy sprawdzenie pojazdu.Bezpośrednio po zakończeniu ćwiczeń kierownictwo komendy oraz koordynatorzy działań dokonali podsumowania przeprowadzonych działań oraz analizy podejmowanych przez funkcjonariuszy czynności. Następnie, odbyło się szkolenie strzeleckie dla policjantów. Na strzelnicy stawili się policjanci z całego powiatu. Funkcjonariusze pod okiem instruktorów doskonalili swoje umiejętności w strzelaniu z broni palnej krótkiej. Odbył się również trening strzelecki z karabinka automatycznego KBK AKMS. Treningi takie mają za zadanie podnosić i utrzymywać umiejętności policjantów na wysokim poziomie Źródło: KPP OSTRÓDA

 


POLICJA OSTRÓDA
 
Data pliku video: 2018-12-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostródzki

  Powiat ostródzki - siedzibą jest Ostróda. Znajduje się w części zachodniej województwa warmińsko-mazurskiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Sąsiaduje z 6 innymi powiatami: lidzbarskim, olsztyńskim, nidzickim, działdowskim, iławskim i sztumskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Miłomłyn, Morąg, Miłakowo, Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Ostróda.

  Na terenie gminy Grunwald znajduje się pole słynnej bitwy z Krzyżakami, która miała miejsce w 1410 roku. Życie mieszkańcom i turystą umilają widoki widoczne z rejsu po Kanale Ostróda-Elbląg. Urządzenia hydrotechniczne stanowią wyjątkowy zabytek nie tylko w skali Polski, ale i świata. Rzeźbę terenu ziem wchodzących w skład powiatu ukształtowały lodowce sprzed ponad 20 tys. lat.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola