Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DJ Zbycho - "Żyć dla Ciebie" - Nasz Patronat Medialny Ostróda News

 
Oficjalny teledysk DJ_Zbycho - Żyć dla Ciebie. Nagranie - 8 grudnia 2018 (Brzydowo/Olsztyn) Montaż i reżyseria: Irmina Tusk z FRmusicvideos, Piotr Stawowczyk (Fisher Music). Miejsce: Renata Wojciechowska - z Agroturystyki "Pod Magnolią w Brzydowie, Klub Motocyklowy z Olsztyna "Moto Riders Olsztyn. Catering: Agroturystyka "Pod Magnolią" w Brzydowie (Renata Wojciechowska), Malwina Wawrzonkowska Aktorzy: Beata Horodyłowska, Krzesimir Gwoźdź, Klub Motocyklowy z Olsztyna "Moto Riders Olsztyn. Patronat Medialny: Ostróda News

 


Ostróda News
 
Data pliku video: 2019-01-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostródzki

  Powiat ostródzki - siedzibą jest Ostróda. Znajduje się w części zachodniej województwa warmińsko-mazurskiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Sąsiaduje z 6 innymi powiatami: lidzbarskim, olsztyńskim, nidzickim, działdowskim, iławskim i sztumskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Miłomłyn, Morąg, Miłakowo, Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Ostróda.

  Na terenie gminy Grunwald znajduje się pole słynnej bitwy z Krzyżakami, która miała miejsce w 1410 roku. Życie mieszkańcom i turystą umilają widoki widoczne z rejsu po Kanale Ostróda-Elbląg. Urządzenia hydrotechniczne stanowią wyjątkowy zabytek nie tylko w skali Polski, ale i świata. Rzeźbę terenu ziem wchodzących w skład powiatu ukształtowały lodowce sprzed ponad 20 tys. lat.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola