Belka
Poniedziałek, 8 Marca 2021   imieniny: Beata, Stefan, Wincenty
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Weekend - Za Miłość Mą (Ostróda 2006)

 
Rejestracja z festiwalu w Ostródzie 2006 rok Wersja koncertowa. Link do wersji oryginalnej: youtube.com/watch?v=xrANE0olSrc Link do wersji Clubowej: youtu.be/ff1AgV7xhlo Tekst: Nie ważne jak, i nie ważne jest gdzie, Dla ciebie żyję, teraz to wiem. Nie łatwo mi, czasem zrozumieć cię, To przeznaczenie, więc kochaj mnie. Jestem dla ciebie, mój aniele. Nie proszę o nic, więcej niż możesz dać, Czy to miłość do krwi, pokaże nam czas. I nie ważne co mówią, słowa ostre jak szkło, Ty kochaj mnie, i ze mną bądź. To tak wiele Nie chce więcej niż możesz mi dać. Czy to za wiele?, mój aniele. Tą każdą noc, i taż każdych chwil, Zapiszę w sobie, głęboko do krwi. Za jedno spojrzenie, za jeden twój gest, Zamienię w perły, co tylko chcesz. Jestem dla ciebie, oooo Za miłość mą. Choć przez chwilę przytul mnie, nie chce wiele przecież wiesz oooo (x2) Nie ważne jak, i nie ważne jest gdzie, Dla ciebie żyję, teraz to wiem. Nie łatwo mi, czasem zrozumieć cię, To przeznaczenie, więc kochaj mnie. Jestem dla ciebie, oooo mój aniele. Za miłość mą. Choć przez chwilę przytul mnie, nie chce wiele przecież wiesz oooo (x2) Za miłość mą. Choć przez chwilę przytul mnie, nie chce wiele przecież wiesz oooo (x2) discomedia.pl muzykataneczna.info

 


WEEKEND - Oficjalny
 
Data pliku video: 2012-04-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
ostródzki

Powiat ostródzki - siedzibą jest Ostróda. Znajduje się w części zachodniej województwa warmińsko-mazurskiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Sąsiaduje z 6 innymi powiatami: lidzbarskim, olsztyńskim, nidzickim, działdowskim, iławskim i sztumskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Miłomłyn, Morąg, Miłakowo, Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Ostróda.

Na terenie gminy Grunwald znajduje się pole słynnej bitwy z Krzyżakami, która miała miejsce w 1410 roku. Życie mieszkańcom i turystą umilają widoki widoczne z rejsu po Kanale Ostróda-Elbląg. Urządzenia hydrotechniczne stanowią wyjątkowy zabytek nie tylko w skali Polski, ale i świata. Rzeźbę terenu ziem wchodzących w skład powiatu ukształtowały lodowce sprzed ponad 20 tys. lat.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola