Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawody w bieganiu - Policja KPP Ostróda

 
II POLICYJNE ZAWODY WYTRZYMAŁOŚCIOWO- PRZEŁAJOWE O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W OSTRÓDZIE Za nami II Policyjne Zawody Wytrzymałościowo- Przełajowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. Współorganizatorem przedsięwzięcia był Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej oraz Klasa Policyjna z Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie. Patronat nad zawodami objął Starosta Powiatu Ostródzkiego Andrzej Wiczkowski oraz Burmistrz Ostródy Czesław Najmowicz. Wczoraj (19.04.2018) o godz. 5:30 na plaży miejskiej nad jeziorem Sajmino odbyły się II Policyjne Zawody Wytrzymałościowo- Przełajowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. W organizacji przedsięwzięcia ostródzką komendę wsparli: Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej oraz Klasa Policyjna z Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie. Patronat nad zawodami objął Starosta Powiatu Ostródzkiego Andrzej Wiczkowski oraz Burmistrz Ostródy Czesław Najmowicz. Zawody skierowane były do policjantów oraz pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Do rywalizacji zgłosiło się 15 osób. Do biegu przystąpiło 12 zawodników, jednak dla części z nich warunki zawodów okazały się zbyt trudne. Do mety dobiegło 10 policjantów. Trasa zawodów biegła wokół jeziora Sajmino 3 kilometrową ścieżką rekreacyjną. Zawodnicy mieli za zadanie przebiec jak największą liczbę okrążeń w nieprzekraczalnym czasie 120 minut. Zwycięzcą rywalizacji okazał się mł. asp. Marcin Brzózka z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. W 104 minuty przebiegł on 7 pełnych okrążeń jeziora, co dało w sumie 21 km pokonanych kilometrów. Tuż za nim na podium uplasował się asp. Michał Przybyłek z Komisariatu Policji we Morągu. Ten sam dystans pokonał w 110 minut. Trzeci na mecie zawodnik przebiegł 21 km w 117 minut. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali dyplomy. Na zwycięzców czekały medale oraz puchary, które wręczył Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie. Organizatorzy przygotowali również dla nich nagrody rzeczowe. II Policyjne Zawody Wytrzymałościowo- Przełajowe to przedsmak organizowanego przez ostródzką komendę Maratonu Ekstremalnego "Hardman", który odbędzie się w sierpniu. Źródło: KPP Ostróda

 


POLICJA OSTRÓDA
 
Data pliku video: 2018-04-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostródzki

  Powiat ostródzki - siedzibą jest Ostróda. Znajduje się w części zachodniej województwa warmińsko-mazurskiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Sąsiaduje z 6 innymi powiatami: lidzbarskim, olsztyńskim, nidzickim, działdowskim, iławskim i sztumskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Miłomłyn, Morąg, Miłakowo, Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Ostróda.

  Na terenie gminy Grunwald znajduje się pole słynnej bitwy z Krzyżakami, która miała miejsce w 1410 roku. Życie mieszkańcom i turystą umilają widoki widoczne z rejsu po Kanale Ostróda-Elbląg. Urządzenia hydrotechniczne stanowią wyjątkowy zabytek nie tylko w skali Polski, ale i świata. Rzeźbę terenu ziem wchodzących w skład powiatu ukształtowały lodowce sprzed ponad 20 tys. lat.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola