Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pijacki rajd ulicami Ostródy

 
Wczoraj (30.03.2018r) ok. godziny 19:30, dzięki interwencji innych kierowców, została zatrzymana mieszkanka gminy Ostróda, która prowadziła auto w stanie wyraźnie wskazującym na spożycie alkoholu. Zajmując całą drogę, jeżdżąc od prawej do lewej krawędzi jezdni, najeżdżała na krawężniki i wysepki. Tak przyjechała pół miasta… Na szczęście nikomu nic się nie stało dzięki szybkiej reakcji innego kierowcy, który powiadomił Policję i jechał za ok. 45-latką do momentu zatrzymania. Po wysadzeniu kobiety zza kierownicy, pijana nie była w stanie ustać na własnych nogach. Po przyjeździe policji, okazało się, że miała 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymania obywatelskie na szczęście stają się coraz częstsze. Taka postawa zdecydowanie zasługuje na pochwałę. Wielkie brawa i gratulacje dla Bartek Otremba!

 


Nasz Głos TV
 
Data pliku video: 2018-03-31, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostródzki

  Powiat ostródzki - siedzibą jest Ostróda. Znajduje się w części zachodniej województwa warmińsko-mazurskiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Sąsiaduje z 6 innymi powiatami: lidzbarskim, olsztyńskim, nidzickim, działdowskim, iławskim i sztumskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Miłomłyn, Morąg, Miłakowo, Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Ostróda.

  Na terenie gminy Grunwald znajduje się pole słynnej bitwy z Krzyżakami, która miała miejsce w 1410 roku. Życie mieszkańcom i turystą umilają widoki widoczne z rejsu po Kanale Ostróda-Elbląg. Urządzenia hydrotechniczne stanowią wyjątkowy zabytek nie tylko w skali Polski, ale i świata. Rzeźbę terenu ziem wchodzących w skład powiatu ukształtowały lodowce sprzed ponad 20 tys. lat.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola