Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostróda 2018 - relacja

 
27 i 28 lipca 2018, jak co roku, odbyła się największa impreza muzyki tanecznej w Polsce. Był to już XXIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Impreza trwała dwa dni a na scenie zobaczyliśmy blisko 90 artystów. Usłyszeliśmy Czerwone Gitary, Sławomira oraz gwiazdy Disco Polo: After Party, Akcent, Boys, Camasutra, Classic, Czadoman, Exaited, Etna, Extazy, Jorrgus, Mandaryna, Milano, Mig, Skaner, Top Girls, Weekend i wielu innych. Było to niezwykle wydarzenie, które przez kolejne lata i edycje potwierdza i będzie potwierdzać opinię, że jest to najlepsza i jedna z największych imprez tanecznych w Europie. Reporter: Magdalena Lehmann instagram.com/magda_lehmann/ Zdjęcia & montaż: Bartosz Rusiecki vimeo.com/bartoszrusiecki Szczególne podziękowania dla: Green Star Music facebook.com/greenstarmusic/ World Media worldmedia.pl/

 


POLNEWS TV
 
Data pliku video: 2018-08-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostródzki

  Powiat ostródzki - siedzibą jest Ostróda. Znajduje się w części zachodniej województwa warmińsko-mazurskiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Sąsiaduje z 6 innymi powiatami: lidzbarskim, olsztyńskim, nidzickim, działdowskim, iławskim i sztumskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Miłomłyn, Morąg, Miłakowo, Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Ostróda.

  Na terenie gminy Grunwald znajduje się pole słynnej bitwy z Krzyżakami, która miała miejsce w 1410 roku. Życie mieszkańcom i turystą umilają widoki widoczne z rejsu po Kanale Ostróda-Elbląg. Urządzenia hydrotechniczne stanowią wyjątkowy zabytek nie tylko w skali Polski, ale i świata. Rzeźbę terenu ziem wchodzących w skład powiatu ukształtowały lodowce sprzed ponad 20 tys. lat.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola