Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostróda: NASZA POLSKA NIEPODLEGŁA - KONCERT GALOWY 11 LISTOPADA 2018 R.

 
NASZA POLSKA NIEPODLEGŁA - To kulminacyjne wydarzenie obchodów 100 - lecia niepodleglości w Ostródzie. Wystepują: Zamkowy Chór Kameralny pod kierunkiem Andrzeja Kowalskiego Zespół Tańca Polskiego "Mazur" pod kierunkiem Grzegorza Łobacza Laureatki Konkursu Międzypokoleniowego "Śpiewanie Piosenki Polskiej" Gwiazdy i soliści Opery Śląskiej: Jolanta Wagner - sopran, Sylwester Kostecki - tenor, Michał Krężelski - fortepian Prowadzenie - Anna Zapaśnik Baron Organizator: Centrum Kultury w Ostródzie. Miejsce: Zamek w Ostródzie, Sala Reprezentacyjna Data: 11 listopada 2018 r. godz 17.00.

 


Nasz Głos TV
 
Data pliku video: 2018-11-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostródzki

  Powiat ostródzki - siedzibą jest Ostróda. Znajduje się w części zachodniej województwa warmińsko-mazurskiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Sąsiaduje z 6 innymi powiatami: lidzbarskim, olsztyńskim, nidzickim, działdowskim, iławskim i sztumskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Miłomłyn, Morąg, Miłakowo, Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Ostróda.

  Na terenie gminy Grunwald znajduje się pole słynnej bitwy z Krzyżakami, która miała miejsce w 1410 roku. Życie mieszkańcom i turystą umilają widoki widoczne z rejsu po Kanale Ostróda-Elbląg. Urządzenia hydrotechniczne stanowią wyjątkowy zabytek nie tylko w skali Polski, ale i świata. Rzeźbę terenu ziem wchodzących w skład powiatu ukształtowały lodowce sprzed ponad 20 tys. lat.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola