Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pieniądze, inwestycje i przedsiębiorczość - sprawdź swoją wiedzę z Asbirakami | Ostróda 2018

 
Edukacyjno-rekreacyjne wyjazdy rodzinne, tym razem wybraliśmy się do Ostródy. Każdy rodzic chce aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu swoich pociech, dlatego powstały Asbiraki: asbiraki.pl/ Często jednak codzienność życia sprawia, że sami siebie, jak i dzieci karmimy słowem "później". Nasze zaangażowanie w aktywne spędzanie z nimi czasu kończy się na wyjściu do zoo lub bezcelowym spacerze, aby dzieci tylko spędziły czas na dworze. I trudno mieć do siebie pretensje, bo aby zorganizować coś większego potrzeba na to czasu. Trzeba wiedzieć, gdzie, co i jak. Po prostu trzeba to zaplanować od A do Z. A gdy już zorganizujemy taką wyprawę, to zazwyczaj jedziemy tam sami, jedną rodziną, gdzie ciągle jeden rodzic pilnuje dzieci, a drugi sprząta lub na odwrót. Koniec końców cały wyjazd jest męczący, gdyż dzieci absorbują 100% naszej energii. Chcemy dobrze, a wychodzi jak zwykle. Nie ma czasu na wiosłowanie kajakiem czy zdobywanie Giewontu. Jesteśmy grupą rodziców, sami mamy dzieci, chcemy aktywnie spędzać czas z dziećmi, lecz na drodze widzimy te same przeszkody. Dlatego też porządnie przedyskutowaliśmy temat z innymi rodzicami i wspólnie postanowiliśmy zaproponować wam alternatywę. Chcemy profesjonalnie zająć się organizowaniem takich wyjazdów. Najbliższy wyjazd, Bieszczady - 5 sierpnia 2018 – 12 sierpnia 2018 asbiraki.pl/

 


UczelniaASBIRO
 
Data pliku video: 2018-06-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostródzki

  Powiat ostródzki - siedzibą jest Ostróda. Znajduje się w części zachodniej województwa warmińsko-mazurskiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Sąsiaduje z 6 innymi powiatami: lidzbarskim, olsztyńskim, nidzickim, działdowskim, iławskim i sztumskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Miłomłyn, Morąg, Miłakowo, Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Ostróda.

  Na terenie gminy Grunwald znajduje się pole słynnej bitwy z Krzyżakami, która miała miejsce w 1410 roku. Życie mieszkańcom i turystą umilają widoki widoczne z rejsu po Kanale Ostróda-Elbląg. Urządzenia hydrotechniczne stanowią wyjątkowy zabytek nie tylko w skali Polski, ale i świata. Rzeźbę terenu ziem wchodzących w skład powiatu ukształtowały lodowce sprzed ponad 20 tys. lat.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola