Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Weekend - Jak Kochać To Tylko Cię (Ostróda 2010)

 
Ty Ty skarbie mój, znów mi brak słów, by wyrazić jak... Cię kocham! Szanuje to, że zawsze Ty, jesteś sobą nic na pokaz! Nieważne gdzie bym budził się, byle przy Tobie! Dla Ciebie bije serce me, i ono Ci powie że... jesteś tym, tym czego chcę! Jak kochać to tylko Cię... I nigdy inna! Jak tulić to usta Twe... Tak słodka niewinna! x2 Ty Aniele mój, od tylu chwil, czuje Ciebie w mych ramionach! I dobrze mi ja nie chcę zmian, będę kochał ile zdołam! Nieważne gdzie bym budził się, byle przy Tobie! Dla Ciebie bije serce me, i ono Ci powie że... jesteś tym, tym czego chcę! Jak kochać to tylko Cię... I nigdy inna! Jak tulić to usta Twe... Tak słodka niewinna! x2 Że... jesteś tym, tym czego chcę! Jak kochać to tylko Cię... I nigdy inna! Jak tulić to usta Twe... Tak słodka niewinna! x3 discomedia.pl muzykataneczna.info

 


WEEKEND - Oficjalny
 
Data pliku video: 2012-04-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostródzki

  Powiat ostródzki - siedzibą jest Ostróda. Znajduje się w części zachodniej województwa warmińsko-mazurskiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Sąsiaduje z 6 innymi powiatami: lidzbarskim, olsztyńskim, nidzickim, działdowskim, iławskim i sztumskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Miłomłyn, Morąg, Miłakowo, Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Ostróda.

  Na terenie gminy Grunwald znajduje się pole słynnej bitwy z Krzyżakami, która miała miejsce w 1410 roku. Życie mieszkańcom i turystą umilają widoki widoczne z rejsu po Kanale Ostróda-Elbląg. Urządzenia hydrotechniczne stanowią wyjątkowy zabytek nie tylko w skali Polski, ale i świata. Rzeźbę terenu ziem wchodzących w skład powiatu ukształtowały lodowce sprzed ponad 20 tys. lat.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola